BNM Fabrika
Biyo Nano Mikro Teknoloji

Ana Sayfa İnsan Kaynakları
BNM Fabrika Twetter Hesabı   BNM Fabrika YouTube Kanalı   Linkedin BNM Fabrika
KURUMSAL | ÜRÜNLER | GÖRSEL ve VİDYOLAR | İLETİŞİM

Üretim Yöntemi

Oftalmoloji (Göz) de yoğun olarak kullanılan SLIT , STAB ve CRESCENT model bıçak türleri, BNM Fabrika tarafından silisyum malzeme kullanılarak üretilmektedir.

Bu tür hassas bıçaklar, genellikle medikal uygulamalar için özel üretilmiş paslanmaz metal malzemeden üretilmektedir. Bu klasik üretim tarzı, kullanılan üretim metodunun taşlama işlemi sınırlamasına bağlı olarak uç keskinliğini daha ileriye götürememektedir. İşte bu keskinlik geliştirmesi firmamız tarafında üretilen bıçaklar ile üretilebilir ve ekonomik olarak tüketilebilir hale gelmiştir.

2 yılı aşan araştırma ve geliştirme çalışmalarımız sonucunda kaliteli metal bıçaklar ile elde edilen 1-2 mikronluk keskin uç yarıçaplarını, BNM Fabrika Ltd. tarafından üretilen bıçaklarda 400 nanometrenin altına düşürülmesi başarılmıştır. Devam eden ticarileştirme ve standardizasyon çalışmalarımızın sonunda bu alanda yeni kalite standartlarını BNM Fabrika'nın belirleyeceğini öngörmekteyiz.

 
Oruç Reis Mah., Tekstilkent Cad., A20/Blok, No:48, Esenler / İstanbul PK: 34235             Tel : +90 (212) 982 22 66 (PBX)       Mobil : +90 (533) 214 49 77                         E-Mail: bilgi@bnmfabrika.com

2012 @ BNM Fabrika Ltd. Şti.