BNM Fabrika
Biyo Nano Mikro Teknoloji

Ana Sayfa İnsan Kaynakları
BNM Fabrika Twetter Hesabı   BNM Fabrika YouTube Kanalı   Linkedin BNM Fabrika
KURUMSAL | ÜRÜNLER | GÖRSEL ve VİDYOLAR | İLETİŞİM

BNM Fabrika Ltd. Şti.

Firma 2009 yılı içerisinde, TÜBİTAK tarafından verilen Teknogirişim desteği ile kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı ve felsefesi, Türkiye' de üretilemeyen katma değeri yüksek ürünlerini yerli imkanlar ve bilgiye dayalı olarak üretebilmek olmuştur. Bu anlayışla yola devam eden BNM Fabrika, yeni projeleri hayata geçirecek şekilde ar-ge çalışmalarına ve üretim geliştirmelerine devam etmektedir.

BNM Fabrika, ar-ge çalışmaları ve üretime geçiş süreçleri sırasında, ülkemizdeki tedarikçi yapısındaki eksiklikleri sorunları yaşayarak tecrübe edinmiş ve bu sorunu giderebilmek amacıyla dünya çapında teknoloji geliştirilen firmalar ile bayilik anlaşmaları gerçekleştirmiştir. BNM Fabrika, özellikle nanoteknolojinin kullanılacağı alanlarda, araştırma birimleri, üniversiteler ve özel sektör için çözümler üretmeye başlamıştır.

Ürettiği ve temsil ettiği ürünlerde gerekli bilgi ve beceriye sahip olan BNM Fabrika, büyüyerek ticari hayatına devam etmektedir.

Oruç Reis Mah., Tekstilkent Cad., A20/Blok, No:48, Esenler / İstanbul PK: 34235             Tel : +90 (212) 982 22 66 (PBX)       Mobil : +90 (533) 214 49 77                         E-Mail: bilgi@bnmfabrika.com

2012 @ BNM Fabrika Ltd. Şti.