Ana Sayfa

BNM Fabrika
Biyo Nano Mikro Teknoloji

Ana Sayfa İnsan Kaynakları
BNM Fabrika Twetter Hesabı   BNM Fabrika YouTube Kanalı   Linkedin BNM Fabrika
KURUMSAL | ÜRÜNLER | GÖRSEL ve VİDYOLAR | İLETİŞİM 

Picosun R-Serisi,

Ar-Ge çalışmaları için Atomik Katman Kaplama Sistemleri

Piocsun R-Serisi Atomik Layer Depozition sistemleri araştırma geliştirme çalışmaları ve de pilot üretim kullanımlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Picosun R- Serisi sistemlerde kullanılan yenilikçi reaktör yapısı sayesinde 2" den 8" kadar (50 mm den 200 mm ye kadar) waferlar üzerinde çalışılabilmektedir. Reaksiyon chamberlar, işlemler süresince uygulanacak aşındırıcı kimyasalların olumsuz etkilerine dayanıklı olabilecek malzemelerden seçilerek üretilmiştir.

Bu sistemlere arzu edilen değişik precursor kaynaklar ilave edilebilir. Ekstra reaksiyon chamberı ve malzeme yükleyici opsiyonları ve de ozon taşıma sistemleri veya nitrojen jeneratörleri de isteğe bağlı olarak ilave edilebilir.

Picosun R-Serisi kullanılarak yapılan bilimsel çalışmalardan yüzlercesine bu linkin üzerine tıklayarak, Üretici firma sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Picosun firmasının web sitesinden de her konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz www.picosun.com

Ald equipment, ald film
ald nitride
ald oxide, ald process
ald reactor, ald research
Picosun R Serisi Kataloğu (658 Kb)
     Picosun R Seisi ile ilgili bilmsel makaleler
Oruç Reis Mah., Tekstilkent Cad., A20/Blok, No:48, Esenler / İstanbul PK: 34235             Tel : +90 (212) 982 22 66 (PBX)       Mobil : +90 (533) 214 49 77                         E-Mail: bilgi@bnmfabrika.com

2012 @ BNM Fabrika Ltd. Şti.