BNM Fabrika
Biyo Nano Mikro Teknoloji

Ana Sayfa İnsan Kaynakları
BNM Fabrika Twetter Hesabı   BNM Fabrika YouTube Kanalı   Linkedin BNM Fabrika
KURUMSAL | ÜRÜNLER | GÖRSEL ve VİDYOLAR | İLETİŞİM

NanoInk, Inc.

NanoInk, Inc.  firması,  yaşam bilimleri, mühendislik,  ilaç ve eğitim alanlarında nanometrik seviyede  üretim ve uygulama geliştirmeleri konusunda uzmanlaşmış gelişmekte olan bir teknoloji firmasıdır. Patentli ve tescilli bir nano fabrikasyon teknolojisi olan Dip Pen Nanolithography ® (DPN®) ,  kullanılarak araştırıcılar  çeşitli malzemeler üzerinde  mikro ve nano boyutlarda yapıları kolaylıkla ve seri olarak üretebilmektedirler.  Düşük maliyetli, kullanımı kolay ve çoklanabilir teknik ile sofistike nano fabrikasyon işlemleri  masaüstü bir laboratuar ortamında yapılabilecek hale gelir.

Merkezi, Şikago’nun kuzeyinde bulunan illinois Science + Technology Parkında NanoInk firması, NanoInk halihazırda dünya çapında bu konu ile ilgili 250 den fazla patente sahiptir. Stanford Üniversitesi, Northwestern Üniversitesi,  Starthclyde Üniversitesi, Livirpul Üniversitesi, California Institute of Technology ve benzeri  kurumlar ile lisans ve ortaklaşa çalışmalar sürdürmektedir. Daha detaylı bilgi firmanın web sayfalarında ulaşılabilir.

www.nanoink.net

 
Oruç Reis Mah., Tekstilkent Cad., A20/Blok, No:48, Esenler / İstanbul PK: 34235             Tel : +90 (212) 982 22 66 (PBX)       Mobil : +90 (533) 214 49 77                         E-Mail: bilgi@bnmfabrika.com

2012 @ BNM Fabrika Ltd. Şti.