BNM Fabrika
Biyo Nano Mikro Teknoloji

Ana Sayfa İnsan Kaynakları
BNM Fabrika Twetter Hesabı   BNM Fabrika YouTube Kanalı   Linkedin BNM Fabrika
KURUMSAL | ÜRÜNLER |GÖRSEL ve VİDYOLAR | İLETİŞİM

Neutronix Quintel Inc. (ABD)

Neutronix Quintel firması 1979'den günümüze fotolitografi konusunda uzmanlaşmıştır. Firma ürettiği olan maske hizalama cihazları, önemli araştırma merkezleri, üreticiler ve de üniversitelerde kullanılmaktadır. Dünya genelinde 1000'den fazla prestijli ar-ge merkezi, üniversite ve üretici, Neutronix sistemlerini kullanamaya devam etmektedir. Lockhead Martin, Philips, Motorola , National Semiconductor, ve International Recitfifier firmanın sistemlerini kullanan önemli referanslarındandır. Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinden Cambridge Üniversitesi, Oxford Üniversitesi, London Center for Nano Tech de, Neutronix maske hizalama cihazlarını tercih etmiştir.

ABD, Kaliforniyada olan şirket merkezininde üretilen ürünler, tüm dünyada kullanılmaktadır. Neutronix, LED Üreticileri, entegre devre üreticileri, opto elektronik, mikrosistemler, lab-on-a chip üreticileri, ve nanoteknoloji pazarında, üretim ve geliştirme süreçlerinin güvenilir bir tedarikçisidir.

Firma ile ilgili detaylı bilgi web sayfası olan www.neutronixinc.com dan edinilebilir.

Firmanın CEO'su Brett Arnold'un, litografi sistemleri ve firma hakkında kısa bir tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Neutronix Firması web sitesi

Firmanın CEO'su Brett Arnold'un, litografi sistemleri ve firma hakkında kısa bir tanıtım vidyosunu aşğıdan izleyebilirsiniz.

4" maske hizalama
8" mask aligner
photo lithography
neutronix quintel mask aligner
 
Oruç Reis Mah., Tekstilkent Cad., A20/Blok, No:48, Esenler / İstanbul PK: 34235             Tel : +90 (212) 982 22 66 (PBX)       Mobil : +90 (533) 214 49 77                         E-Mail: bilgi@bnmfabrika.com

2012 @ BNM Fabrika Ltd. Şti.